Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Європейська інтеграція України

Date: 22 лютого 2023 о 09:41, Refreshed 22 лютого 2023 о 10:08

ПЕТРИКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

(УОМС Петриківської селищної ради)

20 лютого 2023 року

смт Петриківка

32

Про затвердження плану заходів реалізації

Стратегії комунікації з питань європейської

інтеграції України на період до 2026 року

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2022 року №1155-р «Про схвалення Стратегії комунікації з питань європейської інтеграції України на період до 2026 року», з метою підвищення рівня розуміння здобувачами освіти процесу реалізації державної політики та основних реформ  у сфері європейської інтеграції

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити  план заходів реалізації у 2022 – 2024 роках   Стратегії комунікації з питань європейської інтеграції України на період  до 2026 року, (далі – План) що додається (додаток 1).

2.Керівникам закладів  освіти Петриківської селищної ради:

1) ознайомитися з Планом на 2022 – 2024 роки  реалізації Стратегії комунікації з питань європейської інтеграції України на період до 2026 року та довести до відома педагогічних працівників.

2) використовувати   корисні матеріали з питань європейської інтеграції для підготовки та проведення інформаційно-просвітницьких заходів, які розміщені  на офіційному вебсайті Представництва Європейського Союзу в Україні :

https://www.eeas.europa.eu/delegations/ukraine_uk?s=232; https://euroquiz.org.ua/

2) надавати інформацію про виконання Плану заходів  щоквартально до              15 числа останнього місяця звітного періоду комунальному закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Петриківської селищної ради на електронну пошту: petrik-osvita@ukr.net .

3. Директору комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Петриківської селищної ради Наталії МИРОШНИК:

1) інформувати департамент освіти і науки  Дніпропетровської обласної державної адміністрації  про виконання Плану заходів  щоквартально до            20 числа останнього місяця.

4. Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на директора комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Петриківської селищної ради Наталію МИРОШНИК,          контроль – залишаю  за собою.

Начальник управління                                         Наталія КОВАЛЕНКО

ПЛАН ЗАХОДІВ

з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на період до 2026 року

Виконавець

1.

Тематичні онлайн-заняття «Інтеграція в європейській освітній простір: здобутки, проблеми, перспективи», «Європейське і світове співробітництво», «Європа починається з тебе»

5-6 класи

2.

Конкурс малюнків «Європа – очима дітей», «Ми подорожуємо Європою», «Ми маленькі європейці», «Україна – це Європа», «Європейська панорама»

1-5 класи

3.

Віртуальні подорожі «Вікно у світ європейської культури», «Магія далеких країн», «На побачення з Європою»,

7-8 класи

4.

Тематичні книжкові виставки «Географічний центр Європи», «Знай про Європу більше», «Україна – європейська держава»

І.І. Шкарлат

5.

Інформаційні години «Євроатлантична інтеграція України як умова нового світового соціально-політичного порядку», «Місце України в європейському суспільстві»

6.

Перегляд сучасних світових мультиків та дитячих фільмів

1-4 класи

7.

Фотовиставки «Європа на карті світу», «Україна та Європа»

Т.В. Маляренко

8.

Години спілкування «Перспективи європейської євроатлантичної інтеграції України», «Україна в сузір’ї європейських держав»

9

Створення на сайтах закладів освіти тематичного розділу з питань європейської інтеграції України (Україна – ЄС)

до 15 березня 2023 року

О.В.Ковальова

10.

Проведення Дня Європи в Україні

ІІ квартал

1-9 класи

Comments:
Only authorized users can leave comments.